Category: Rock

Ky Qutet Pa Ty - Rushan Bexheti - Ky Qutet Pa Ty (Cassette)

8 comments

  1. Shtetasi E.H., gjatë tentativës për t’i shpëtuar Policisë, ka hedhur në tokë armën e zjarrin tip pistoletë CZ-P09, me 16 fishekë. vjeçari ka qenë edhe më parë i arrestuar nga Policia për armëmbajtje pa .
  2. George Clooney dhe Amal Alamuddin Venedik, David Beckham dhe Victoria Adams Irlanda, John Lennon dhe Yoko Ono Princi William dhe Kate Middleton Paul McCartney dhe Nancy Shevell Guy Ritchie në festën e beqarisë para se të martohej Ai .
  3. Ndodh që një xhirim klipi të kthehet në një telash i madh. Ky rast i ka ndodhur para disa vitesh këngëtares së njohur Ronela Hajati teksa ishte duke xhiruar klipin e këngës “A don si kjo”. Figurantët ishin veshur dhe ngjanin me formacionet e ISIS-¬it, prandaj është shkaktuar debat dhe panik asokohe.
  4. Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Telegrafit".
  5. AKUZA/ Viti nga vdekja e Mohamed Mursi: e lanë qëllimisht të sosej ngadalë! KRITIKAT/ Ish-zyrtarë amerikanë: si Trump po pengon BE-në për dialogun Kosovë-Serbi.
  6. Kur u zgjua pa idhujtarin me shpatë në dorë, që po i thoshte: “A ke frikë nga unë?” I Dërguari i Allahut ﷺ i tha: “Jo.” “Kush të mbron ty tani nga unë?” – e kërcënoi përsëri idhujtari. “Allahu”,- ia ktheu i .
  7. Presidenti pa maskë, qeveria mund ta gjobisë - - Klan Kosova , 27 Korrik Gastronomët presion qeverisë, i dorëzojnë çelësat - - Klan.
  8. May 12,  · Regjisori Sukru Caliskan me prejardhje turko-shqiptare do realizoj projekte filmike në Maqedoninë e Veriut (Foto) Albion Rexhaj paralajmëron super .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *